رشد 45 درصدی جواز تاسیس صنعتی

بررسی آمارهای رسمی منتشره وزارت صنعت، معدن و تجارت حاکی است سرمایه‌گذاری مورد نیاز برای جواز تاسیس های صادره در این مدت ۳۱۲ هزار و ۹۲۵ میلیارد تومان پیش‌بینی شده که در مقایسه با مدت مشابه پارسال رشد ۴۸.۶ درصدی داشته است.

پیش‌بینی می‌شود از محل مجوزهای تاسیس صادر شده برای ۵۶۳ هزار و ۲۷۰ نفر اشتغال‌زایی شود که حاکی از رشد ۴۱.۲ درصدی است.

رشد پروانه‌های بهره‌برداری

در هشت ماهه امسال چهار هزار و ۵۶۵ فقره پروانه بهره‌برداری صنعتی ایجادی و توسعه‌ای در کشور صادر شد.

این تعداد پروانه در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشد ۱۱.۶ درصدی داشته است.

گروه صنعتی آریناموتور ارائه دهنده انواع الکتروموتورهای صنعتی با توجه به نیاز شما صنعتگران عزيز

🔸در توان و دورهای مختلف

🔹به صورت تک و عمده

🔸ارسال به سرتاسر کشور

سرمایه مورد نیاز برای این پروانه‌ها ۱۳۶ هزار و ۵۲۷ میلیارد تومان بوده است که از این نظر در هم‌سنجی با پارسال رشد چشمگیر ۳۸۹.۷ درصدی را نشان می‌دهد.

رشد سرمایه‌گذاری در مدت مذکور به دلیل صدور پروانه‌های بهره‌برداری شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج‌فارس با سرمایه‌گذاری بیش از ۵۵۸.۳ هزار میلیارد ریالی، شرکت کود شیمیایی اوره لردگان با سرمایه‌گذاری بیش از ۱۴۸.۴ هزار میلیارد ریالی و مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب با سرمایه‌گذاری بیش از ۱۳۶.۲ هزار میلیارد ریالی بوده است.

پیش‌بینی می‌شود از محل این پروانه‌ها ۸۶ هزار و ۵۸۱ نفر مشغول به کار شوند. این آمار در مقایسه با مدت مشابه پارسال رشد ۳۵.۸ درصدی را نشان می‌دهد.


الکتروموتور موتوژن،الکتروموتور الکتروژن،الکتروموتور جمکو،الکتروموتور جلیم،الکتروموتور کاجیلی،الکتروموتور بارلی،الکتروموتور ایمر،الکتروموتور ایده آل،الکتروموتور استار،الکتروموتور استانکو،الکتروموتور استریم،الکتروموتور گوانگلو، الکتروموتور دینامو،الکتروموتور njm

دیدگاهتان را بنویسید