تحقیق و تفحص مجلس از وزارت نفت

تحقیق و تفحص از وزارت نفت در کمیسیون انرژی مجلس تصویب شد

عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس از رای مثبت اعضای کمیسیون متبوعش برای تحقیق و تفحص از وزارت نفت خبر داد.

عبدالعلی رحیمی مظفری در توضیح نشست روز دوشنبه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی به خبرنگاران گفت: در جلسه امروز «مسعود کرباسیان» مدیرعامل شرکت نفت و تعدادی از مسوولان وزارت نفت برای پاسخ درباره عملکرد وزارت نفت در کمیسیون حاضر شدند.

عضو هیات رییسه کمیسیون انرژی مجلس افزود: تقاضای عده ای از نمایندگان نیز در این جلسه بر اساس اعمال ماده ۲۳۴ قانون آیین نامه داخلی مجلس درباره استنکاف وزیر نفت از اجرای ۱۴ برنامه در بخش توسعه و تولید حداکثری از میادین نفتی مشترک ایران با کشورهای عراق و عربستان سعودی در دستور کار قرار گرفت.

گروه صنعتی آریناموتور ارائه دهنده انواع الکتروموتورهای صنعتی با توجه به نیاز شما صنعتگران عزيز
🔸در توان و دورهای مختلف
🔹به صورت تک و عمده
🔸ارسال به سرتاسر کشور

وی ادامه داد: توضیحات مسوولان وزارت نفت در این باره به نحوی بود که مقرر شد پس از دریافت اطلاعات جزئی‌تری از وزارت نفت و بررسی آن در فرصت ۱۰ روزه در این باره تصمیم گیری شود.

مظفری درباره موضوع تحقیق و تفحص از وزارت نفت به عنوان دیگر دستور جلسه کمیسیون گفت: موضوعاتی همچون حذف سمت‌ها در وزارت نفت، واگذاری‌ها، مشکلات پیرامون کارت سوخت، قراردادهای پژوهشی، تغییر ساختار وزارت نفت و… ازجمله موضوعات این تحقیق و تفحص هستند.

وی خاطرنشان کرد: اعضای کمیسیون پس از استماع توضیحات مسوولان مربوطه، اقدامات انجام شده را قانع‌کننده ندانستند و رای به تحقیق و تفحص از وزارت نفت دادند که مصوبه کمیسیون به‌زودی به هیات رییسه و سپس صحن علنی ارسال خواهد شد.


الکتروموتور موتوژن،الکتروموتور الکتروژن،الکتروموتور جمکو،الکتروموتور جلیم،الکتروموتور کاجیلی،الکتروموتور بارلی،الکتروموتور ایمر،الکتروموتور ایده آل،الکتروموتور استار،الکتروموتور استانکو،الکتروموتور استریم،الکتروموتور گوانگلو، الکتروموتور دینامو،الکتروموتور njm

دیدگاهتان را بنویسید