تاکید وزیر صنعت بر مزایده معادن

تکمیل اجرای طرح مزایده ۶ هزار محدوده معدنی در آینده نزدیک
 وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اجرای همه مراحل مزایده سراسری محدوده‌های معدنی به صورت شفاف و قانونی، از تکمیل اجرای این طرح بزرگ در آینده نزدیک با افزایش تعاملات بین‌دستگاهی خبر داد.
به گزارش روز دوشنبه از وزارت صنعت، معدن و تجارت، «علیرضا رزم‌حسینی» در نشست بررسی چگونگی تداوم مزایده سراسری محدوده های معدنی، اجرای این طرح را در راستای اجرای تکالیف قانونی وزارتخانه و همچنین تأکیدات مقام‌های عالی نظام عنوان کرد و افزود: اجرای این طرح بزرگ به صورت کاملا شفاف و قانونی در جریان است و با استقبال بسیار خوب افراد دارای صلاحیت فنی و مالی همراه شده است.
وی با اشاره به برخی ابهام‌های ایجاد شده درباره اجرای این طرح بزرگ، گفت: از روز نخست اجرای مزایده سراسری ۶ هزار محدوده معدنی، حجم عظیمی از سنگ‌اندازی‌ها، کم لطفی‌ها و مانع تراشی‌ها در مسیر اجرای آن را پیش‌بینی می‌کردیم و با علم به گستردگی هجمه‌سازی‌ها علیه این طرح عدالت‌گستر نسبت به اجرای آن اقدام شد.
رزم‌حسینی ادامه‌داد: وزارت صنعت، معدن و تجارت همواره از حضور و همراهی همه نهادهای نظارتی در مسیر اجرای طرح‌ها و فرایندهای اقتصادی این وزارتخانه استقبال کرده است و درخصوص اجرای طرح فعال‌سازی معادن نیز براساس نظرات اعلامی مسوولان دستگاه قضایی هیچ‌گونه شائبه‌ای متوجه این وزارتخانه نبوده و نیست.
وی از وجود برخی غرض‌ورزی‌های سیاسی و جریان‌سازی‌های رسانه‌ای علیه این طرح خبر داد و خاطرنشان‌کرد: برخی صحنه‌آرایی‌های مخرب رسانه‌ای، آگاهانه یا نا آگاهانه کاهش اعتماد مردم نسبت به نظام را در پی دارد.
وزیر صنعت، معدن و تجارت با تقدیر از تعاملات و همراهی‌های دستگاه قضایی در مسیر رشد تولید کشور، تکمیل هرچه سریع تر فرایند اجرایی طرح آزادسازی ۶ هزار محدوده و معدن غیرفعال کشور را با افزایش تعاملات بین دستگاهی خواستار شد.

 

گروه صنعتی آریناموتور ارائه دهنده انواع الکتروموتورهای صنعتی با توجه به نیاز شما صنعتگران عزيز
🔸در توان و دورهای مختلف
🔹به صورت تک و عمده
🔸ارسال به سرتاسر کشور

دیدگاهتان را بنویسید